ido-help@satbayev.university
Дүйсенбі - жұма: 9: 00-ден 18: 00-ге дейін

жыл

тәжірибе

Сандық технологиялар және біліктілікті арттыру институты

ИЦТиПР-нің қашықтықтан білім беру бағдарламалары студенттерге дамуға серпін береді және мықты көшбасшы болуға көмектеседі, ИТР-дің тиімді менеджерлері мен білікті мамандары.

Икемді оқу кестесі
Қол жетімді бағалар

Интернеттегі оқыту - білім берудегі нақты үрдісі, Стэнфорд, Беркли және Мит ретінде университеттер дәйекті түрде жүзеге асырылады. Сатбаев университеті әлемдік үрдістерді жалғастырып, қашықтықтан оқытуға барады. Бұл мүмкіндікті цифрлық технологиялар және біліктілікті арттыру институты ұсынады, Бұл 2004 жылы ақпараттық технологиялар институтында қашықтықтан оқыту орталығы ретінде құрылды. 2009 жылы орталық қашықтықтан білім беру институтына айналды. 2019 жылы институт өз қызметін кеңейтіп, қашықтықтан оқыту және біліктілікті арттыру институты болып өзгертілді (ИДОиПР). 2022 жылы институт өз қызметін кеңейтіп, цифрлық технологиялар және біліктілікті арттыру институты болып өзгертілді (ИЦТиПР).

Бізбен хабарласыңыз: +7 (727) 292 7051